Prezanton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare të prodhimit dhe lëndët e para me cilësi të lartë për produktet qeramike.

Produktet e rekomanduara

 • Kompresor ajri me naftë me vidë 21 bar Kompresor ajri me naftë Kompresor ajri portativ i minierave Motor dizel

  Kompresor ajri me naftë me vidë 21 bar Kompreso ajri...

  Veçori e efikasitetit të lartë dhe kursimit të energjisë: Kompresorët tanë të ajrit përdorin teknologji të avancuar për të maksimizuar efikasitetin e energjisë.Sistemi efikas i kompresimit redukton konsumin e energjisë, duke kontribuar në kosto më të ulëta të energjisë.Besueshmëria dhe qëndrueshmëria: Të ndërtuar me materiale të forta dhe procese prodhimi të përsosura, kompresorët tanë të ajrit sigurojnë funksionim të qëndrueshëm dhe jetëgjatësi të zgjatur.Kjo përkthehet në mirëmbajtje të reduktuar dhe performancë të besueshme.Aplikime të gjithanshme: Kompresorët tanë të ajrit ...

 • 15HP 11KW IP23 380V50HZ Kompresor ajri me vidë PM VSD me shpejtësi fikse Pajisjet industriale

  15HP 11KW IP23 380V50HZ Shpejtësi fikse PM VSD Scre...

  Funksioni i furnizimit me ajër të kompresuar: Kompresorët e ajrit marrin ajrin nga atmosfera dhe, pasi e kompresojnë, e shtyjnë atë në një rezervuar ajri ose tubacion furnizimi, duke siguruar ajër me presion të lartë dhe me densitet të lartë.Aplikimet industriale: Kompresorët e ajrit përdoren gjerësisht në prodhim, ndërtim, kimike, miniera dhe industri të tjera.Ato përdoren për funksionimin e pajisjeve pneumatike, për detyra të tilla si spërkatje, pastrim, paketim, përzierje dhe procese të ndryshme industriale.Efikasiteti i Energjisë dhe Mjedisit F...

 • Aplikues strukturor ngjitës me shkrirje të nxehtë plotësisht automatike

  Shpërndarja plotësisht automatike e ngjitësit me shkrirje të nxehtë Ma...

  Veçori 1. Efikasiteti me shpejtësi të lartë: Makina shpërndarëse e ngjitësit me shkrirje të nxehtë është e njohur për aplikimin e saj me ngjitës me shpejtësi të lartë dhe tharjen e shpejtë, duke rritur ndjeshëm efikasitetin e prodhimit.2. Kontrolli i saktë i ngjitjes: Këto makina arrijnë ngjitje me precizion të lartë, duke siguruar që çdo aplikim të jetë i saktë dhe uniform, duke eliminuar nevojën për përpunim dytësor.3. Aplikime të gjithanshme: Makinat e shpërndarjes së ngjitësit të shkrirë të nxehtë gjejnë aplikime në procese të ndryshme industriale, duke përfshirë paketimin, karrocën...

 • Makinë shpërndarëse plotësisht automatike e shiringave P Product LOGO Makinë mbushëse me ngjyra

  Makina shpërndarëse plotësisht automatike e shiringave Ppro...

  Veçori Precision i lartë: Makineritë shpërndarëse të shiringave mund të arrijnë saktësi jashtëzakonisht të lartë të shpërndarjes së lëngjeve, duke siguruar aplikim të saktë dhe pa gabime të ngjitësit çdo herë.Automatizimi: Këto makina shpesh janë të pajisura me sisteme kontrolli kompjuterik, duke mundësuar procese të automatizuara të shpërndarjes së lëngjeve që rrisin efikasitetin e prodhimit.Shkathtësia: Makinat e shpërndarjes së shiringave mund të strehojnë materiale të ndryshme të lëngshme, duke përfshirë ngjitës, koloidë, silikone dhe më shumë, duke i bërë ato të gjithanshme në aplikacione...

 • JYYJ-3D Makinë spërkatëse me shkumë izoluese poliuretani për izolimin e murit të brendshëm

  Spray me shkumë izoluese poliuretani JYYJ-3D Mach...

  Veçori 1. Miratimi i metodës më të avancuar të ventilimit, garanton qëndrueshmërinë maksimale të punës së pajisjeve;2. Pompa ngritëse miraton metodën e raportit të madh të ndryshimit, dimri gjithashtu mund të ushqejë lehtësisht lëndët e para me viskozitet të lartë 3. Shkalla e ushqimit mund të rregullohet, të ketë veçori të përcaktuara kohore, të vendosura në sasi, të përshtatshme për hedhjen e grupeve, të përmirësojë efikasitetin e prodhimit;4. Me vëllim të vogël, peshë të lehtë, shkallë të ulët të dështimit, funksionim të lehtë dhe veçori të tjera të shkëlqyera;5. Pajisja dytësore nën presion për të siguruar material fiks...

 • Makinë shkumuese me presion të lartë të serisë ciklopentani

  Makinë shkumuese me presion të lartë të serisë ciklopentani

  Materialet bardh e zi përzihen me parapërzierjen e ciklopentanit përmes kokës së pistoletës së injektimit të makinës shkumës me presion të lartë dhe injektohen në shtresën e ndërsjellë midis guaskës së jashtme dhe guaskës së brendshme të kutisë ose derës.Në kushte të caktuara të temperaturës, poliizocianati (izocianat (-NCO) në poliizocianat) dhe polieteri i kombinuar (hidroksil (-OH)) në reaksionin kimik nën veprimin e katalizatorit gjenerojnë poliuretani, duke lëshuar shumë nxehtësi.Në...

 • Makinë për injektimin e shkumës poliuretani me presion të lartë

  Makinë për injektimin e shkumës poliuretani me presion të lartë

  Makina shkumuese poliuretani, ka funksionimin dhe mirëmbajtjen ekonomike, të përshtatshme, etj, mund të personalizohet sipas kërkesës së klientit, derdhje të ndryshme nga makina.Kjo makinë shkumuese poliuretani përdor dy lëndë të para, poliol dhe izocianat.Kjo lloj makinerie me shkumë PU mund të përdoret në industri të ndryshme, si nevojat e përditshme, dekorimi i automobilave, pajisjet mjekësore, industria sportive, këpucët e lëkurës, industria e paketimit, industria e mobiljeve, industria ushtarake.Prodhimi...

 • Makinë shkumëzimi me PU me presion të ulët

  Makinë shkumëzimi me PU me presion të ulët

  Makina shkumuese me presion të ulët PU është zhvilluar rishtazi nga kompania Yongjia bazuar në mësimin dhe thithjen e teknikave të avancuara jashtë vendit, e cila përdoret gjerësisht në prodhimin e pjesëve të automobilave, të brendshme të automobilave, lodrave, jastëkëve të kujtesës dhe llojeve të tjera shkumash fleksibël si lëkura integrale, elasticitet i lartë. dhe rikthim i ngadalshëm, etj. Kjo makinë ka saktësi të lartë të përsëritjes së injektimit, madje përzierjen, performancë të qëndrueshme, funksionim të lehtë dhe efikasitet të lartë prodhimi, etj. Karakteristikat 1. Për llojin sanduiç ma...

 • Makinë për injektim poliuretani me tre përbërës

  Makinë për injektim poliuretani me tre përbërës

  Makina shkumuese me presion të ulët me tre komponentë është projektuar për prodhimin e njëkohshëm të produkteve me densitet të dyfishtë me dendësi të ndryshme.Pasta me ngjyra mund të shtohet në të njëjtën kohë dhe produktet me ngjyra dhe dendësi të ndryshme mund të ndërrohen menjëherë.Veçoritë 1. Miratimi i rezervuarit të magazinimit me tre shtresa, astar prej çeliku inox, ngrohje tip sanduiç, e jashtme e mbështjellë me shtresë izolimi, e rregullueshme e temperaturës, e sigurt dhe e kursimit të energjisë;2. Shtimi i sistemit të testimit të mostrës së materialit, i cili mund të b...

 • Makinë për hedhjen e elastomerit PU

  Makinë për hedhjen e elastomerit PU

  Makina e derdhjes së elastomerit me temperaturë të lartë është e sapo zhvilluar nga kompania Yongjia bazuar në mësimin dhe thithjen e teknikave të avancuara jashtë vendit, e cila përdoret gjerësisht në prodhimin e rrotave, rulit të mbuluar me gome, sitës, shtytëses, makinerisë OA, rrotës së patinazhit, tamponit, etj. ka saktësi të lartë të përsëritjes së injektimit, madje përzierjen, performancë të qëndrueshme, funksionim të lehtë dhe efikasitet të lartë prodhimi, etj. Karakteristikat 1. Pompë matëse me shpejtësi të ulët me saktësi të lartë rezistente ndaj temperaturës së lartë, e saktë...

 • Makinë për hedhjen e copëzave të filtrit të ajrit të makinës

  Makinë për hedhjen e copëzave të filtrit të ajrit të makinës

  Filtri i ajrit është një nga makineritë e nevojshme me djegie të brendshme, si p.sh., me zhvillimin e shpejtë të industrisë së automobilave, me elastomer polieter mikroporoz me densitet të ulët si filtër ajri, mbulesa fundore përdoret gjerësisht në industrinë e automobilave. Kompania zhvilloi makinën e derdhjes së copëzave të filtrit ka funksionim të thjeshtë, mirëmbajtje të lehtë, shkallë të lartë automatizimi, performancë të qëndrueshme.Veçoritë 1. Pompë matëse me saktësi të lartë, saktësi matëse, gabimi i saktësisë nuk është më shumë se plus ose minus 0,5...

 • Kallëpe Mat kundër lodhjes PU

  Kallëpe Mat kundër lodhjes PU

  Dyshekët kundër lodhjes janë të dobishme për kofshën e pasme dhe pjesën e poshtme të këmbës ose këmbës, të cilat ju ofrojnë ndjesi unike nga koka deri te këmbët tuaja.Tapeti kundër lodhjes është një amortizues natyral dhe mund të kthehet shpejt në zhvendosjen më të vogël të peshës, të inkurajojë rrjedhjen e gjakut në këmbë, këmbë dhe në pjesën e poshtme të shpinës.Tapeti kundër lodhjes është projektuar në shkallën optimale të butësisë për të minimizuar pasojat e dëmshme dhe të dhimbshme të qëndrimit në këmbë për periudha të gjata, si dhe për të reduktuar stresin dhe tendosjen e qëndrimit në këmbë.Anti Fati...

Na besoni, na zgjidhni

Rreth Nesh

Përshkrim i shkurtër:

Yongjia poliuretani Co., Ltd.është një prodhues profesionist i makinerive në industrinë UP të kombinuar me projektimin, zhvillimin dhe prodhimin.Që nga themelimi në vitin 2013, Yongjia ka qenë kompania kineze e teknologjisë poliuretani me më shumë se 10,000 metra katrorë sipërfaqe ndërtimi.
Aktualisht gama e produkteve të kompanisë sonë përfshin:makinë derdhjeje me presion të lartë,makinë shkumëzimi me presion të ulët, Makinë me shkumë spërkatës PU/Polyurea, Makinë për derdhje elastomeri PUNe gjithashtu mund të bëjmë linjën e prodhimit të personalizuar sipas kërkesave të ndryshme të klientëve.

 

Merrni pjesë në aktivitetet e ekspozitës

NGJARJE DHE SHOKËT TREGTARE